Darujte nám 2% z Vašich daní za rok 2020

27.02.2021 20:09

Milí rodičia, cvičenci, naši priaznivci.

Blíži sa obdobie, kedy sa podáva daňové priznanie a vy pracujúci môžete z odvedenej dane pre štát uplatniť svoj nárok na darovanie 2% z tých daní. Nášmu klubu veľmi pomôže, pokiaľ tie dane darujete pre TKD HAKIMI RV. 
Náš klub investuje maximum do materiálneho zabezpečenia, okrem nákupu chráničov a komplet výstroje potrebnej na trénovanie taekwondo, ktoré každý rok obnovujeme a dokupujeme,  investujeme aj do rôznych kvalitných pomôcok na trénovanie, ktorými nedisponuje hociktorý klub a sme na to právom hrdí, čo všetko vieme našim cvičencom ponúknuť v tréningovom procese.
Zároveň ďakujeme všetkým Vám, ktorí ste aj minulé roky darovali pre náš klub dvoje 2%. Veľmi si to vážime a verte, všetko sa to vráti pre vaše deti. Bez vás by sme neboli tým, kým sme.
 
ĎAKUJEME.
Tréneri: Mgr. Nora Angyalová, Mgr. Adrián Angyal, Bc. Mikuláš Angyal