Najúspešnejší pretekári zápas a poomsae    

Seniori

Mgr. Adrián Angyal

člen klubu TAEKWONDO HAKIMI Rožňava, narodený 14.3.1996; v roku 2020 ukončil magisterské štúdium na Filozofickej Fakulte Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici v študijnom programe telesná výchova a trénerstvo – špecializácia taekwondo. Jeho trénerkou je od roku 2006 Mgr. Nora Angyalová. Je držiteľom majstrovského stupňa 4.DAN. Bol členom reprezentačného tímu pre zápas od roku 2007 do roku 2018  a reprezentačného tímu poomsae od roku 2007 do roku 2012 a podporovaný člen NŠC od roku 2014 do roku 2017 (V roku 2015: historická medaila pre Slovenské Taekwondo BRONZ na Majstrovstvách Európy do 21 rokov v hmotnostnej kategórii seniori do 80 kg).

Za svoje roky súťažnej kariéry získal 11 titulov Majstra SR v zápase a v poomsae a má doma celkom slušnú zbierku medailí a to 91 zlatých, 44 strieborných a 23 bronzových.

V roku 2019 nás reprezentoval na Svetovej Letnej Univerziáde V Talianskom Neapole. Súťažil v kategórii seniori A do 87 kg a zranenie – komplikovaná zlomenina prsta ruky ho načas vyradila zo zápasov, ku ktorým sa po rekonvalescencii vrátil.

 

V roku 2019 v disciplíne zápas získal: zlato 2 x, striebro 2 x.

 

ZÁPAS:         1.miesto          BLACK TIGER Cup

                                               ILYO Cup     

2.miesto          Falcon Cup

                        Trenčín Open

           

účastník:         SVETOVÁ LETNÁ UNIVERZIÁDA, Neapol, Taliansko

 

Výsledky za rok 2016:

Reprezentant v kategórii seniori A, zlato 5 x, striebro 2 x.

ZÁPAS:          1.miesto         Korčula Open

BLACK TIGER Cup

                                               ILYO Cup

                                               Majstrovstvá SR – titul Majstra SR v zápase

                                               Vianočný turnaj, ČR

                        2.miesto         Cassovia Open, Košice

Bratislava Open

                        Účastník        US OPEN, Nevada, USA

                                               DUTCH OPEN, Holandsko

SPANISH   OPEN

AUSTRIA OPEN

GALEB Trophy, Chorvátsko

CROATIA OPEN, Chorvátsko

 

Výsledky za rok 2015:

Reprezentant v kategórii seniori A, zlato 3 x, bronz 2 x.

ZÁPAS:          1.miesto         Bratislava Open

                                               Snina Open

                                               Prague Open, Praha, Česko

                        3.miesto         Majstrovstvá Európy do 21 rokov, Bukurešť, Rumunsko

KORČULA OPEN, Korčula, Chorvátsko

            Účastník        TURKISH OPEN, Antalya, Turecko

                                               SWISS OPEN, Montreux, Švajčiarsko  

CROATIA OPEN, Varaždin, Chorvátsko

Univerzitné Majstrovstvá Európy, Opatija, Chorvátsko

 

Výsledky za rok 2014:

Reprezentant v kategórii seniori B, zlato 1 x, bronz 2 x.

ZÁPAS:          1.miesto         ILYO CUP, Košice

                        3.miesto         KORČULA OPEN, Korčula, Chorvátsko

                                               HALLELLUJAH CUP, Karlovac, Chorvátsko

                        Účastník        US Open, Las Vegas, USA

                                               ME seniorov Baku, Azerbajdžan

Majstrovstvá Európy do 21 rokov, Rakúsko, Innsbruck

 

Výsledky za rok 2013:

Reprezentant v kategórii juniori TOP, zlato – 3 x, striebro – 2 x, 5.miesto – 2 x. 

ZÁPAS:          1.miesto         M2, Zahreb, Chorvátsko

                                               Bratislava Open – 1.kolo ligy

                                               ILYO CUP, Košice

            2.miesto         „A“ class - SPANISH OPEN, Alicante, Španielsko

                                   Majstrovstvá SR, Rimavská Sobota

            5.miesto         „A“ class - DUTCH OPEN, Holandsko

                                                Majstrovstvá Európy juniorov, Porto, Portugalsko

            Účastník        Majstrovstvá Európy do 21 rokov, Kišiňov, Moldavsko

 

POOMSAE:  1.miesto         1.kolo ligy poomsae, Rožňava

                                               Majstrovstvá SR, Rimavská Sobota

Poomsae páry s Róbertou Lebovskou:

1.miesto          1.kolo ligy poomsae, Rožňava

                                   Majstrovstvá SR, Rimavská Sobota

 

Výsledky za rok 2012: 

Reprezentant v kategórii juniori TOP, zlato – 10 x, striebro – 6 x, bronz – 4 x. 

ZÁPAS:          1.miesto         6.Feniks Budosport Kup Zagreb, Chorvátsko

                                               1.kolo Slovenského pohára zápas, Snina

                                               2.kolo Slovenského pohára zápas, Košice

                                               CEFTA – turnaj olympijských nádejí v kategórii seniori, Bratislava

                                               Korčula Open, Chorvátsko

                        2.miesto         KARLOVAC OPEN, Karlovac, Chorvátsko

KRYNICA OPEN, Krynica, Poľsko

3.kolo Slovenského pohára zápas, L.Mikuláš

                        3.miesto         ILYO Cup

                                               PARIS Open, Paríž, Francúzsko

                                               Majstrovstvá SR, Snina

 

POOMSAE:   1.miesto         1.kolo Slovenského pohára poomsae, Rožňava

2.kolo Slovenského pohára poomsae, Košice

                        2.miesto         KARLOVAC OPEN, Karlovac, Chorvátsko

                                               KRYNICA OPEN, Krynica, Poľsko

                                               3.kolo Slovenského pohára poomsae, Košice

                                               Majstrovstvá SR, Snina

                        3.miesto         Korčula Open, Chorvátsko

Poomsae páry s Róbertou Lebovskou:

1.miesto         1.kolo Slovenského pohára poomsae, Rožňava

                                               2.kolo Slovenského pohára poomsae, Košice

    3.kolo Slovenského pohára poomsae, Košice

2.miesto         Majstrovstvá SR, Snina

Tituly za rok 2012:     Najúspešnejší pretekár poomsae 2012

 

Výsledky za rok 2011: 

Reprezentant v kategórii juniori A, zlato – 12 x, striebro – 5 x, bronz – 4 x. 

ZÁPAS:          1.miesto         SCORPIONS CUP, Olomouc, Česko

                                               2.kolo Slovenského pohára zápas, Snina

                                               KORČULA OPEN, Korčula, Chorvátsko

                                               XIV.KRYNICA OPEN, Krynica, Poľsko

                                               3.kolo Slovenského pohára zápas, Rimavská Sobota

                                               ILYO CUP, Košice

             2.miesto        CEFTA, Boleslawiec, Poľsko

                                    Majstrovstvá Slovenska, Košice

                        3.miesto         1.kolo Slovenského pohára zápas, Košice

Tituly za rok 2011:     Najúspešnejší junior zápas 2011

 

POOMSAE:   1.miesto         2.kolo Slovenského pohára poomsae, Liptovský Mikuláš

                                               KORČULA OPEN, Korčula, Chorvátsko

                                   3.kolo Slovenského pohára poomsae, Bratislava

                        2.miesto         1.kolo Slovenského pohára poomsae, Rožňava

                                               KARLOVAC OPEN, Karlovac, Chorvátsko

                        3.miesto:        32.th BELGIAN OPEN, Gent, Belgicko

                                               Majstrovstvá Slovenska, Košice                           

Poomsae páry s Róbertou Lebovskou:

1.miesto         2.kolo Slovenského pohára poomsae, Liptovský Mikuláš

3.kolo Slovenského pohára poomsae, Bratislava     

                                               Majstrovstvá Slovenska, Košice

            2.miesto         1.kolo Slovenského pohára poomsae, Rožňava

            3.miesto         Majstrovstvá Českej republiky poomsae, Praha, ČR

Poomsae synchro trojice s Norou Kiššovou a Róbertou Lebovskou:

             1.miesto        1.kolo Slovenského pohára poomsae, Rožňava

                                   2.kolo Slovenského pohára poomsae, Liptovský Mikuláš

Tituly za rok 2011:     Majster Slovenska poomsae páry

                                   Najúspešnejší junior poomsae 2011

                                   Najúspešnejší junior poomsae páry 2011

                                   Najúspešnejší senior poomsae synchro trojice 2011

 

Výsledky za rok 2010:

Reprezentant v kategórii juniori A, zlato 9 x, striebro 7 x, bronz 6 x

ZÁPAS:          2.miesto         1.kolo ligy, Liptovský Mikuláš      

                                               2.kolo ligy, Košice

                                               3.kolo ligy, Snina

                                               4.kolo ligy, Liptovský Mikuláš

                                               Majstrovstvá SR, Rožňava

                        3.miesto         ADIDAS JEWOO President CUP, Sindelfingen, Nemecko

                                          11.th Belgrade Trophy, Belehrad, Srbsko

                                         KORČULA OPEN, Korčula, Chorvátsko

                                         HALLELUJAH CUP, Karlovac, Chorvátsko

 

POOMSAE:   1.miesto         2.kolo ligy, Košice 

                                                3.kolo ligy, Snina       

                                               KORČULA OPEN, Korčula, Chorvátsko

                        2.miesto         1.kolo ligy, Liptovský Mikuláš

                                               4.kolo ligy, Liptovský Mikuláš

                        3.miesto:        Karlovac Open, Karlovac, Chorvátsko

                                               HALLELUJAH CUP, Karlovac, Chorvátsko

Poomsae synchro s Róbertou Lebovskou

 1.miesto:       1.kolo ligy, Liptovský Mikuláš

                                               2.kolo ligy, Košice

                                               3.kolo ligy, Snina                      

                                               4.kolo ligy, Liptovský Mikuláš

Majstrovstvá SR, Rožňava

Tituly za rok 2010:     Majster SR 2010 poomsae synchro

                                   Najúspešnejší junior 2010 poomsae

                                   Najúspešnejší junior 2010 poomsae synchro

 

Výsledky za rok 2009:

Reprezentant v kategórii kadeti C, zlato – 16 x, striebro – 7 x, bronz – 3 x.

ZÁPAS:          1.miesto         1.kolo ligy, Košice

                                               CEFTA, Pelhřimov, Česko

                                               KORČULA OPEN, Korčula, Chorvátsko

                                               4.kolo ligy, Rimavská Sobota

                                               PRAGUE OPEN, Praha, Česko

                        2.miesto        2.kolo ligy, Rožňava 

                                               3.kolo ligy, Snina  

                                               ILYO CUP, Košice                   

                        3.miesto        Majstrovstvá ČR - CZECH OPEN, Praha, Česko

                                               Majstrovstvá SR, Bratislava

Titul za rok 2009:  Naj Fair Play pretekár zápas

 

POOMSAE:   1.miesto         4.kolo ligy, Rimavská Sobota

                                               PRAGUE OPEN, Praha, Česko   

                                               Majstrovstvá SR, Bratislava                           

                        2.miesto         ADIDAS JEWOO President CUP, Sindelfingen, Nemecko

                                               1.kolo ligy, Košice

                                               2.kolo ligy, Rožňava 

                                               3.kolo ligy, Snina                      

                        3.miesto:        Karlovac Open, Karlovac, Chorvátsko

Poomsae synchro s Róbertou Lebovskou:  

1.miesto:        1.kolo ligy, Košice

2.kolo ligy, Rožňava 

                                               3.kolo ligy, Snina                      

4.kolo ligy, Rimavská Sobota

                                               PRAGUE OPEN, Praha, Česko

AUSTRIA Poomsae Open, Tulln, Rakúsko

                                               Majstrovstvá SR, Bratislava

Poomsae synchro trojice s R.Lebovskou a T.Pavkovou:

1.miesto:        PRAGUE OPEN, Praha, Česko  

 Tituly za rok 2009:    Majster SR poomsae

                                   Majster SR poomsae synchro

                                   Najúspešnejší žiak poomsae synchro

                               

 

Výsledky za rok 2008:

Reprezentant v kategórii kadeti B, zlato – 15 x, striebro – 1 x, bronz – 3x.

ZÁPAS:          1.miesto         1.kolo ligy, Košice

                                               2.kolo ligy, Rožňava                                     

                                               CEFTA – medzinárodný turnaj Olympijských nádejí, Bratislava

                                               3.kolo ligy, Liptovský Mikuláš                                

                                               4.kolo ligy, Liptovský Mikuláš

                                               CZECH Open, Praha, Česko

                                               ILYO Cup, medzinárodný turnaj Košice

                                               Majstrovstvá SR, Košice

                        3.miesto        Karlovac Open, Karlovac Chorvátsko

Tituly za rok 2008:     Majster SR zápas

 POOMSAE:   1.miesto         1.kolo ligy, Košice

                                               2.kolo ligy, Rožňava 

                                               3.kolo ligy, Liptovský Mikuláš                                                                                       

                                               4.kolo ligy, Liptovský Mikuláš

                        3.miesto:        Zagreb Trophy, Zagreb, Chorvátsko

                                               Karlovac Open, Karlovac, Chorvátsko

Poomsae synchro s Róbertou Lebovskou:

1.miesto:        3.kolo ligy, Liptovský Mikuláš

                                               4.kolo ligy, Liptovský Mikuláš

                                               Majstrovstvá SR, Košice- Majster SR poomsae synchro                                       

                         2.miesto:       Zagreb Trophy, Zagreb, Chorvátsko

Tituly za rok 2008:     Majster SR poomsae synchro

 

 

Výsledky za rok 2007:

Reprezentant v kategórii žiaci B, zlato – 7 x, striebro – 4 x, bronz – 1 x

ZÁPAS:          1.miesto        1.kolo ligy, Košice

                                               2.kolo ligy, Rožňava                                      

                                               CEFTA, Zlín, Česko

                                               4.kolo ligy, Snina

                                               Majstrovstvá SR, Bratislava

                        2.miesto         Zagreb Trophy, Zagreb, Corvátsko

                                               Karlovac Open, Karlovac, Chorvátsko

                                               ILYO CUP, medzinárodný turnaj, Košice

                        3.miesto        PELHŘIMOV OPEN, Pelhřimov, Česko

Tituly za rok 2007:     Majster SR zápas

POOMSAE:    1.miesto         4.kolo ligy, Snina

                                               Majstrovstvá SR, Bratislava

                        2.miesto         2.kolo ligy, Rožňava

Tituly za rok 2007:     Majster SR poomsae

 

Výsledky za rok 2006:

zlato – 2 x, striebro – 3 x

ZÁPAS:          1.miesto         4.kolo ligy, Snina

                                               CEFTA – medzinárodný turnaj Olympijských nádejí, Košice

                        2.miesto         2.kolo ligy, Rožňava

                                               3.kolo ligy, Rožňava

                                               Majstrovstvá SR, Hnúšťa

 

 

Róberta Lebovská


Narodená 9.4.1996

V roku 2013 v disciplínach zápas aj poomsae získala; zlato 10 x, striebro 2 x, bronz 1 x.

Rok 2013:

POOMSAE: 1.miesto  1.kolo ligy poomsae, Rožňava

   KOLÍN CUP, Kolín, Česko

   2.kolo ligy poomsae, Trenčín

   Majstrovstvá SR, Rimavská Sobota

2.miesto  3.kolo ligy poomsae, Košice

            3.miesto  KARLOVAC OPEN, Karlovac, Chorvátsko

Poomsae páry s Adriánom Angyalom:

1.miesto     1.kolo ligy poomsae, Rožňava

                   Majstrovstvá SR, Rimavská Sobota

 

ZÁPAS:  1.miesto     Bratislava Open – 1.kolo ligy, Bratislava

CASSOVIA CUP – 2.kolo ligy, Košice

ILYO CUP, Košice

Majstrovstvá SR, Rimavská Sobota

     2.miesto    KARLOVAC OPEN, Karlovac, Chorvátsko

     účastníčka Majstrovstiev Európy juniorov, Porto, Portugalsko

 

 

Juniori

Rok 2019

 

Dávid Tung Duong Nguyen Bat

1.miesto -        zápas:             Trenčín Open

                                               Cassovia Open

                                               Majstrovstvá ČR – Czech Open – titul Majstra ČR

                                               Black Tiger Cup

                                               Sokol Cup, Česko

3.miesto –       zápas:             Bratislava Open